
Розпашна шафа з полицями для одягу MST-10 1000*2190*520 бетон
- В наявності
- Код: mst-10-bt
6 527 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкривна шафа з полицями для одягу
Відкривна шафа з полицями для речей — це ідеальне рішення для організації передпокою або кімнати. Його простий, стильний дизайн підкреслить інтер'єр вашого дому. Шафа має кілька полиць, які дадуть змогу вам зберігати всі необхідні речі в порядку. Він легко встановлюється й має просту та надійну конструкцію.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1000 мм
- Висота: 2190 мм
- Глибина: 520 мм
Доступний до замовлення у кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1000 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 5 |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2190 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 0 |
| Колір | Бетон |
| Штанга для одягу | Немає |
- Ціна: 6 527 ₴



