Топ

Тумба для взуття в передпокій з полицями та висувною скринькою MRS-4 1350*1017*400 венге темний/дуб сонома
- Немає в наявності
- Код: mrs-4-vg-sn
6 420 ₴
+380 (73) 363-81-21
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття в передпокій із полицями та шухлядою
Сучасна та продумана та тумба для взуття буде невіддільним складником будь-якої квартири, будинку, гуртожитку. Відкриті полиці призначені для взуття. Всередину можна покласти якісь дрібниці, ключі від дому, аксесуари. За бажанням на тумбу можна поставити невелику світлину, вазу або невеликий акваріум. Також у тумбі є шухляда.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Трасформується у 2 положення
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- Тумба обладнана якісними петлями Hafele
- Ніжки — надбійки
- Телескопічні напрямні
- ПВХ 2 мм
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 850+500 мм із приставкою
- Висота: 1017 мм
- Глубина: 400+500 мм із приставкою
Доступна до замовлення в кольорах



Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Антрацит |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма, кутова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1017 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть полиць для взуття | 4 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Венге темний |
| Колір фасаду | Дуб сонома |
- Ціна: 6 420 ₴



