-10%Тумба для взуття у передпокій на 3 відділення MST-21 590*1200*280 антрацит
- В наявності
- Код: mst-21-an
3 638 ₴
3 286 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття в передпокій на 3 комірки
Тумба для взуття в передпокій на 3 комірки - ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання взуття, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Її універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цю Тумбу ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 590 мм
- Висота: 1200 мм
- Глибина: 280 мм
Доступна до замовлення в кольорах


Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть полиць для взуття | 3 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір фасаду | Антрацит |
- Ціна: 3 286 ₴


