-23%Приліжкова тумба підвісна з одним ящиком MGT-102 462*146*304 бетон
- В наявності
- Код: mgt-102-bt
1 017 ₴
786 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна тумба для ліжка з одним ящиком
Навісна тумба для ліжка має просту і стильну форму, яка пасуватиме до інтер'єру будь-якого приміщення.
Тумба обладнана одним висувним ящиком з телескопічними направляючими, що дозволяє заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко миється.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн та міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що значно зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 462 мм
- Висота: 146 мм
- Глибина: 304 мм
Доступна до замовлення в кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефону, і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо ваше замовлення в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті ви отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 14.6 см |
| Глибина тумби | 30.4 см |
| Ширина тумби | 46.2 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146 мм |
| З полицею | Немає |
| Тип встановлення | Підвісна |
| Ширина | 462 мм |
| Колір | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 786 ₴


