Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний письмовий із шухлядою
Універсальний стіл із ламінованого ДСП з шухлядою стане чудовим варіантом як для комп'ютера, так і для навчання. Цей стіл чудово доповнює інтер'єр і має багато місця для збереження книг і документів. Ергономіка столу допоможе заощадити вільний простір і зручно розташувати канцелярію та інші потрібні речі.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1250 мм
- Висота: 755 мм
- Глибина: 516 мм
Доступний до замовлення у кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1250 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 739 мм |
| Глибина стільниці | 516 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 3 103 ₴




