-10%Широкий комод для речей MKL-2 Ш1580*В900*Г450 бетон тефра
- В наявності
- Код: mkl-2-bf
8 025 ₴
7 199 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий комод для зберігання речей з ЛДСП
Комод із трьома висувними ящиками та нішою для дрібних речей - це зручне та елегантне рішення для організації простору вашого будинку. Його функціональний дизайн та стильні лінії роблять його ідеальним вибором для спалень, віталень чи передпокоїв. Комод можна використовувати для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та інших дрібниць.
Особливості:
- Місткі ящики: завдяки своїм великим розмірам, комод здатний вмістити велику кількість речей, будь то постільна білизна, одяг, рушники або сезонні прикраси.
- Телескопічні напрямні: забезпечують безшумне та легке відкривання/закривання ящиків, навіть якщо вони повністю заповнені.
- Міцна конструкція: гарантує довговічність комода та його стійкість до деформації.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 1580 / Висота 900 / Глибина 450
- Кількість скриньок: 3
- Наявність ніші: Так
- Кількість дверей: 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 158 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 900 мм |
| Кількість ящиків | 3 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Бетон тефра |
| Колір фасаду | Бетон тефра |
- Ціна: 7 199 ₴

