-15%Настінна полиця для книг MGT-31 914*166*166 бетон
- В наявності
- Код: mgt-31-bt
717 ₴
610 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця
Настінна полиця - ідеальне рішення для стильного та організованого зберігання, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному та ексклюзивному зовнішньому вигляду. Її універсальний дизайн та міцна конструкція забезпечують функціональність та естетичне задоволення. Полиця надає місце для виставлення книг, декоративних предметів або аксесуарів, створюючи затишну атмосферу у вашому інтер'єрі. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цю полицю ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко миється.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн та міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що значно зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 914 мм
- Висота: 166 мм
- Глибина: 166 мм
Доступна до замовлення в кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефону, і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відправлення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 166 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 166 мм |
| Довжина | 914 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 914 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 610 ₴



