
Тумба під телевізор з полицями MT-205 1500*430*450 венге темний/білий
- В наявності
- Код: mt-205-vg-wh
3 852 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба TV з полицями
Тумба TV має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1500 мм
- Висота: 430 мм
- Глибина: 450 мм
Доступна до замовлення в кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 0 |
| З полицею | Да |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | |
| Колір корпусу | Венге темний |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 3 852 ₴


