-18%Приліжкова тумба з ящиком і полицею MM-1 360*490*380 бетон темний
- В наявності
- Код: mm-1-bm
1 584 ₴
1 305 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональна та стильна тумбочка для вашої спальні
Ця компактна тумбочка оснащена одним висувним ящиком на телескопічних напрямних для плавного та безшумного відкривання, де зручно зберігати необхідні речі. На полиці під ящиком можна розмістити будильник, нічник або предмети декору. Виготовлена з високоякісного ЛДСП Swiss Krono завтовшки 16 мм, що забезпечує їй міцність, надійність та довговічність. Стриманий дизайн тумбочки чудово впишеться у будь-який інтер'єр спальні.
Особливості:
- 1 висувна скринька для дрібних речей.
- Виготовлений із високоякісних матеріалів.
- Відкрита полиця для книги, декору та інших предметів.
- Сучасний дизайн.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП
- Розміри: Ширина 360 / Висота 490 / Глибина 380
- Кількість полиць: 1
- Кількість скриньок: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 36 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 490 мм |
| З полицею | Да |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Ширина | 360 мм |
| Колір | |
| Колір | Бетон темний |
- Ціна: 1 305 ₴

