Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний стелаж з дверцятами з ЛДСП
Це стильне та практичне рішення для вашого інтер'єру. Елегантний дизайн поєднує в собі функціональність і естетику, роблячи стелаж ідеальним вибором для вітальні, кабінету або спальні. Він ідеально підходить для зберігання книг, декоративних предметів, посуду та особистих речей. Він може бути використаний як самостійний елемент інтер'єру або у поєднанні з іншими меблями, створюючи гармонійний простір.
Особливості:
- Виготовлений з ДСП 16 мм, виробника Swiss Krono.
- Полиці: Дозволяють зручно розмістити різні предмети.
- Надійна конструкція: З високоякісних матеріалів гарантує довговічність та стійкість стелажу.
- Сучасний дизайн: Впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 680 / Висота 1300 / Глибина 370
- Кількість полиць: 6
- Кількість дверей: 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1300 мм |
| Висота стелажу | 1300 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Глибина ґратки | 370 мм |
| Кількість ярусів етажерки | 6 |
| Кількість осередків | 7 |
| Комплектація коліщатками | 0 шт |
| Корпус | Ламінована ДСП |
| Напівки | Ламінована ДСП |
| Регулювання розміру | Немає |
| Із дверцятами | Так |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Ширина | 680 мм |
| Ширина ґратки | 680 мм |
| Колір | |
| Колір корпусу | Бетон тефра |
| Колір фасаду | Бетон тефра |
- Ціна: 3 852 ₴


