-9%Стелаж з дверцятами для дому MPA-03 Ш840*В1650*Г370 бетон тефра
- В наявності
- Код: mpa-3-bf
4 922 ₴
4 458 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний стелаж з дверцятами з ЛДСП
Це стильне та практичне рішення для вашого інтер'єру. Елегантний дизайн поєднує в собі функціональність і естетику, роблячи стелаж ідеальним вибором для вітальні, кабінету або спальні. Він ідеально підходить для зберігання книг, декоративних предметів, посуду та особистих речей. Він може бути використаний як самостійний елемент інтер'єру або у поєднанні з іншими меблями, створюючи гармонійний простір.
Особливості:
- Виготовлений з ДСП 16 мм, виробника Swiss Krono.
- Полиці: Дозволяють зручно розмістити різні предмети.
- Надійна конструкція: З високоякісних матеріалів гарантує довговічність та стійкість стелажу.
- Сучасний дизайн: Впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 840 / Висота 1650 / Глибина 370
- Кількість полиць: 10
- Кількість дверей: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 49 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1650 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 840 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Кількість осередків | 10 |
| Із дверцятами | Так |
| Ширина | 840 мм |
| Колір | |
| Колір корпусу | Бетон тефра |
| Колір фасаду | Бетон тефра |
- Ціна: 4 458 ₴

