-7%Тумба під телевізор, під ТВ MLA-3 Ш1200*В400*Г320 дуб аппалачі/бетон темний
- В наявності
- Код: mla-3-ap-bm
1 733 ₴
1 604 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під телевізор з ЛДСП
Тумба під телевізор з полицею - це стильне і зручне рішення для вашої вітальні або спальні. Її дизайн та функціональність спроектовані для естетичного задоволення та практичного використання вашого медіаобладнання та зберігання речей.
Особливості:
- Елегантний дизайн: Сучасні лінії та вишукані деталі роблять цю тумбу ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру.
- Високоякісні матеріали: Виготовлена з міцного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, виробника Swiss Krono.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 1200 / Висота 400 / Глибина 320
- Наявність полиці: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 400 мм |
| Глибина тумби | 320 мм |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Дверка | 0 шт. |
| Полиця | 0 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 0 шт. |
| Кількість ящиків | 0 |
| З полицею | Да |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | Дуб аппалачі + Бетон темний |
- Ціна: 1 604 ₴

