-12%Відкритий пенал з полицями та ящиками MT-219 500*2117*498 білий/дуб сонома
- В наявності
- Код: mt-219-wh-sn
5 885 ₴
5 172 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал відкритого типу з 4 полицями та 3 висувними ящиками
Пенал відкритого типу — ідеальне рішення для організації простору у будинку чи офісі. Він чудово впишеться в будь-яку кімнату: спальню, вітальню чи робочий кабінет. Завдяки 4 полицям та 3 висувним ящикам, цей пенал забезпечує достатньо місця для зберігання книг, документів, одягу чи інших необхідних речей. Виготовлений із високоякісного ЛДСП від Swiss Krono, пенал відрізняється високою надійністю та довговічністю. Телескопічні напрямні забезпечують плавне та безшумне відкривання ящиків, що робить використання меблів максимально зручним.
Особливості:
- Зроблений з ЛДСП Swiss Krono — гарантія довговічності та стійкості.
- Телескопічні напрямні для плавного відкривання ящиків.
- Універсальний дизайн, який підходить для будь-якого інтер'єру.
- Оптимальне поєднання відкритих полиць та закритих скриньок для зручного зберігання речей.
Характеристики товару:
- Матеріал: ЛДСП Swiss Krono
- Кількість полиць: 4
- Кількість висувних скриньок:3
- Тип напрямних: Телескопічні
- Розміри: Висота - 211.7 см, ширина - 50 см, глибина - 49.8 див.
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2117 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 498 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 0 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 500 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувна корзина | 0 шт. |
| Висувний вішак для одягу | 0 шт. |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Полиця для взуття | 0 шт. |
| Штанга для одягу | 0 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Глибина шафи | 498 мм |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 0 шт. |
| Кількість ящиків | 3 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Дуб сонома |
- Ціна: 5 172 ₴

