-15%Тумба для взуття з нішою 550*814*400 дуб гранж пісочний (MF-3 Гран)
- В наявності
- Код: mf-3-gr
3 424 ₴
2 899 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття з нішою
Тумба для взуття з нішою стане стильним і практичним рішенням для організації вашого передпокою. Вона оснащена дверцятами, за якими знаходяться дві місткі полиці для зберігання взуття, а також відкритою нішею для дрібниць – ключів, рукавичок чи інших аксесуарів. Її сучасний дизайн і лаконічні форми гармонійно доповнять будь-який інтер’єр.
Тумба виготовлена з ЛДСП, що забезпечує міцність та довговічність, а залізні ніжки додають їй стійкості та легкості у догляді. Вона не лише допомагає підтримувати порядок, але й створює комфортну атмосферу у вашому домі.
Особливості:
- Місткість – дві полиці для взуття та ніша для дрібниць;
- Надійність – якісні матеріали та стійка конструкція на залізних ніжках;
- Лаконічний і сучасний дизайн;
- Компактність – підходить навіть для невеликих приміщень.
Характеристики:
- Тип: тумба для взуття
- Матеріал: ЛДСП, залізні ніжки
- Кількість полиць: 2
- Ніша для дрібниць: є
- Призначення: для передпокою
- Розміри: Ширина 550 мм, Висота 814 мм, Глибина 400 мм
- Країна виробництва: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 814 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть полиць для взуття | 1 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Колір | Дуб гранж пісочний |
- Ціна: 2 899 ₴



