-22%Дзеркало для передпокою 550*900 бетон тефра (MF-2 Беттеф)
- В наявності
- Код: mf-2-bf
2 568 ₴
1 999 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало у вітальню
Дзеркало для вітальні стане елегантним і функціональним доповненням вашого інтер’єру. Завдяки своїй універсальності, воно не лише допомагає візуально збільшити простір, але й додає кімнаті особливого стилю. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність та стійкість до зношування, а сучасний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
Дзеркало ідеально підходить для вітальні, додаючи затишок і створюючи атмосферу простору та світла. Його можна використовувати як самостійний елемент декору або в комбінації з іншими меблями.
Особливості:
- Функціональність – підходить для візуального збільшення простору;
- Довговічність – виготовлене з якісних матеріалів;
- Сучасний та універсальний дизайн;
- Простота догляду та використання.
Характеристики:
- Тип: настінне дзеркало
- Призначення: для вітальні
- Розміри: Ширина 550мм, Висота 900мм
- Форма: прямокутна
- Країна виробництва: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон тефра |
- Ціна: 1 999 ₴

