-15%Приліжкова тумба з ящиком і полицею MK-5 Ш500*В450*Г450 дуб апалачі/бетон тефра
- В наявності
- Код: mk-5-ap-bf
2 461 ₴
2 099 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональна та стильна тумбочка для вашої спальні
Ця компактна тумбочка оснащена висувною скринькою на телескопічних напрямних, що забезпечують плавне і безшумне відкривання, що робить її ідеальним місцем для зберігання необхідних речей. На полиці можна розмістити будильник, нічник чи декоративні предмети. Виготовлена з високоякісного ЛДСП Swiss Krono товщиною 16 мм, вона відрізняється міцністю, надійністю та довговічністю. Стриманий дизайн тумбочки ідеально доповнить будь-який інтер'єр спальні.
Особливості:
- 1 висувна скринька для дрібних речей.
- Виготовлений із високоякісних матеріалів.
- Відкрита полиця для книги, декору та інших предметів.
- Сучасний дизайн.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП
- Розміри: Ширина 500 / Висота 450 / Глибина 450
- Кількість полиць: 1
- Кількість скриньок: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| З полицею | Да |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір корпусу | Дуб аппалачі |
| Колір фасаду | Бетон тефра |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 2 099 ₴

