-12%Шафа для одягу з висувними ящиками MK-6 Ш1500*В2100*Г500 білий
- В наявності
- Код: mk-6-wh
14 980 ₴
13 159 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу з 4 висувними ящиками
Ця елегантна і функціональна шафа для одягу стане ідеальним рішенням для організації вашого гардеробу. ЇЇ продуманий дизайн поєднує в собі місткість і зручність використання: 4 висувні ящики ідеально підходять для зберігання футболок, джинсів, спідньої білизни та аксесуарів, 3 місткі відділення з полицями та перекладиною для одягу дозволяють розмістити як довгі сукні та плащі, так і сорочки, штани та светри
Переваги:
- Виготовлений із високоякісного ЛДСП 16 мм швейцарської компанії Swiss Krono, що гарантує його надійність та довговічність.
- Елегантний дизайн: доповнить будь-який інтер'єр.
- Просторе зберігання: Безліч відділень та ящиків дозволяють зберігати речі в ідеальному порядку.
- Телескопічні напрямні повного висування
Характеристики:
- Розмір: 1500x2100x500 мм
- Внутрішнє оснащення: 7 полок, поперечина для одягу
- Матеріали: Ламіноване ДСП, ДВП, пластик
- Стиль: класичний, сучасний, прованс, скандинавський, лофт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1500 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Полиця для білизни | 7 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 3 шт. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 13 159 ₴



