-12%Комод для будинку на 3 висувні ящики MK-1 Ш800*В900*Г450 білий
- В наявності
- Код: mk-1-wh
5 243 ₴
4 599 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий комод з трьома ящиками та поличкою з ЛДСП
Комод з трьома висувними ящиками та нішою для дрібниць - це зручне й елегантне рішення для організації простору вашого будинку. Його функціональний дизайн і стильні лінії роблять його ідеальним вибором для спалень, віталень або передпокоїв. Комод можна використовувати для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та інших дрібниць.
Особливості:
- Виготовлений з ЛДСП 16 мм від виробника Swiss Krono, що гарантує його довговічність і стійкість до подряпин.
- Три висувних ящика на телескопічних направляючих повного висуву забезпечують плавний і легкий доступ до вмісту.
- Поличка підходить для зберігання аксесуарів або декоративних предметів.
- Сучасний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр, від класики до мінімалізму.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ЛДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 800 / Висота 900 / Глибина 450
- Кількість ящиків: 3
- Наявність ніші: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 900 мм |
| Кількість ящиків | 3 |
| Ширина | 800 мм |
| Колір | |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 4 599 ₴



