-13%Тумба під телевізор з двома дверцятами MGT-106 1400*361*403 венге темний
- В наявності
- Код: mgt-106-vg
2 354 ₴
2 059 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для телевізора з полицями для зберігання
Функціональна тумба для телевізора з двома стильними дверцятами та зручною полицею представляє ідеальне поєднання стилю та практичності для вашої вітальні. Її сучасний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи нотку вишуканості та організованості. Завдяки двом дверцятам ви зможете охайно приховати всі необхідні медіа-пристрої, ігри або інші предмети, зберігаючи порядок у приміщенні.
Габарити невеликої тумби для ТВ з дверцятами:
- Ширина – 1400 мм
- Висота – 361 мм
- Глибина – 403 мм
Характеристики тумби для ТВ:
- Дві полиці та ніші закриті дверцятами
- Ручки: присутні
- Матеріал: високоякісна ЛДСП 16 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 403 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 361 мм |
| Глибина тумби | 403 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 0 |
| З полицею | Да |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 2 059 ₴


