
Стіл комп'ютерний письмовий маленький MST-23 800*760*500 білий
- В наявності
- Код: mst-23-wh
1 819 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний письмовий маленький
Універсальний стіл із ламінованого ДСП стане чудовим варіантом як для комп'ютера, так і для навчання. Цей стіл чудово доповнює інтер'єр і має багато місця для збереження книг і документів. Ергономіка столу допоможе заощадити вільний простір і зручно розташувати канцелярію та інші потрібні речі.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 800 мм
- Висота: 760 мм
- Глибина: 500 мм
Доступний до замовлення у кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 800 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 744 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ящиків | 0 |
- Ціна: 1 819 ₴


