-27%Розпашна велика шафа з поперечиною та полицями 1800*2200*524 білий (mst-27-wh)
- В наявності
- Код: mst-27-wh
13 910 ₴
10 092 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розпашна велика шафа з перекладиною та полицями
Розпашна велика шафа з перекладиною та полицями - це ідеальне рішення для організації передпокою або кімнати. Його простий, стильний дизайн підкреслить інтер'єр вашого будинку. Шафа має два відділення з полицями та штангою для верхніх речей, що дозволить вам зберігати всі необхідні речі в порядку. Вона легко встановлюється і має просту та надійну конструкцію.
Виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко миється.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн та міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що значно зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1800 мм
- Висота: 2200 мм
- Глибина: 524 мм
Доступний до замовлення в кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефону, і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відправлення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Глибина | 524 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 524 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 3 шт. |
| Кількість ящиків | 0 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 10 092 ₴


