-14%Тумба в ванну під пральну машину MGT-107 640*1900*250 білий
- В наявності
- Код: mgt-107-wh
2 461 ₴
2 106 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під пральну машину
Тумба під пральну машину має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Тумба обладнана двома відкритими полицями та закритим відділенням , що дає змогу заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 640 мм
- Висота: 1900 мм
- Глибина: 250 мм
Доступна до замовлення в кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип відкривання дверки | універсальне, правосторонній, лівосторонній |
| Тип меблів | шафа |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 2 106 ₴



