-10%Тумба для взуття в передпокій на 2 комірки та ящик MT-207 700*920*280 білий/антрацит
- В наявності
- Код: mt-207-wh-an
3 745 ₴
3 384 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття в передпокій на 2 комірки та скриньку
Тумба для взуття в передпокій на 2 комірки та ящик - ідеальне рішення для стильного та організованого зберігання взуття, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою за рахунок сучасного та ексклюзивного зовнішнього вигляду.Її універсальний дизайн та міцна конструкція забезпечують функціональність та естетичне задоволення. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цю Тумбу ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн та міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що значно зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 700 мм
- Висота: 920 мм
- Глибина: 280 мм
Доступна до замовлення в кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефону і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відокремлення нової пошти.
Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку до найближчого відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар та оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 920 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть полиць для взуття | 2 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Антрацит |
- Ціна: 3 384 ₴



