-20%Комод для спальні на 4 ящики без ручок 800*1000*400 венге темний/білий (mt-215-vg-wh)
- В наявності
- Код: mt-215-vg-wh
4 708 ₴
3 762 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 шухляди без ручок
Комод на 4 шухляди без ручок має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Комод обладнаний 4 висувними ящиками з телескопічними напрямними, що дає змогу заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 800 мм
- Висота: 1000 мм
- Глибина: 400 мм
Доступний до замовлення у кольорах


Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1000 мм |
| Кількість ящиків | 4 |
| Ширина | 800 мм |
| Колір | |
| Колір корпусу | Венге темний |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 3 762 ₴


