-15%Настінна полиця для книг MT-8 1048*600*180 антрацит
- В наявності
- Код: mt-8-an
1 017 ₴
867 ₴
Настінна полиця — ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Її універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Полиця пропонує місце для виставляння книг, декоративних предметів або аксесуарів, створюючи затишну атмосферу у вашому інтер'єрі. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цю полицю ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1048 мм
- Висота: 600 мм
- Глибина: 180 мм




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 1048 мм |
| Колір | Антрацит |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 8 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 1048 мм |
- Ціна: 867 ₴



