-10%Настінна полиця для книг MT-12 900*750*200 бетон
- В наявності
- Код: mt-12-bt
1 509 ₴
1 363 ₴
Настінна полиця — ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Її універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Полиця пропонує місце для виставляння книг, декоративних предметів або аксесуарів, створюючи затишну атмосферу у вашому інтер'єрі. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цю полицю ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 900 мм
- Висота: 750 мм
- Глибина: 200 мм




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 7 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 1 363 ₴



