-17%Тумба під телевізор із ящиками без ручок MT-223 1400*530*400 венге темний
- В наявності
- Код: mt-223-vg
5 093 ₴
4 242 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під телевізор із ящиками
Тумба під телевізор із ящиками має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Тумба обладнана двома висувними ящиками з телескопічними напрямними, що дозволяє заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн та міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що значно зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1400 мм
- Висота: 530 мм
- Глибина: 400 мм
Доступна до замовлення в кольорах


Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефону і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відокремлення нової пошти.
Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку до найближчого відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар та оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 530 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 0 шт. |
| Кількість ящиків | 4 |
| З полицею | Немає |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | |
| Колір корпусу | Венге темний |
| Колір фасаду | Венге темний |
- Ціна: 4 242 ₴

