-11%Стелаж з дверцятами для дому MMA-02 Ш570*В2140*Г370 дуб аппалачі
- В наявності
- Код: mma-2-ap
5 136 ₴
4 589 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний стелаж з дверцятами з ЛДСП
Це стильне та практичне рішення для вашого інтер'єру. Елегантний дизайн поєднує в собі функціональність і естетику, роблячи стелаж ідеальним вибором для вітальні, кабінету або спальні. Він ідеально підходить для зберігання книг, декоративних предметів, посуду та особистих речей. Він може бути використаний як самостійний елемент інтер'єру або у поєднанні з іншими меблями, створюючи гармонійний простір.
Особливості:
- Виготовлений з ДСП 16 мм, виробника Swiss Krono.
- Полиці: Дозволяють зручно розмістити різні предмети.
- Надійна конструкція: З високоякісних матеріалів гарантує довговічність та стійкість стелажу.
- Сучасний дизайн: Впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 570 / Висота 2140 / Глибина 370
- Кількість полиць: 11
- Кількість дверей: 2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 2140 мм |
| Висота стелажу | 2140 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Глибина ґратки | 370 мм |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полів | 11 Штука. |
| Кількість осередків | 11 |
| Колір | Дуб Аппалачі |
| Корпус | Ламінована ДСП |
| Напівки | Ламінована ДСП |
| Із дверцятами | Так |
| Тип меблів | книгарня |
| Фасади | Ламінована ДСП |
| Ширина | 570 мм |
| Ширина ґратки | 570 мм |
- Ціна: 4 589 ₴

