-15%Стелаж на 6 осередків для книг MGT-39 1071*1076*280 венге темний
- В наявності
- Код: mgt-39-vg
1 755 ₴
1 493 ₴
Сучасний стелаж-горка з ЛДСП із шістьма осередками — ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Його універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Кожна комірка пропонує місце для виставляння книг, декоративних предметів або аксесуарів, створюючи затишну атмосферу у вашому інтер'єрі. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цей стелаж ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1071 мм
- Висота: 1076 мм
- Глибина: 280 мм




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1076 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 1071 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1076 мм |
| Кількість осередків | 6 |
| Із дверцятами | Ні |
| Ширина | 1071 мм |
- Ціна: 1 493 ₴


