-23%Стелаж гірка на 15 осередків для книг MST-17 1776*1776*300 дуб сонома
- В наявності
- Код: mst-17-sn
3 638 ₴
2 819 ₴
Сучасний стелаж-горка з ЛДСП з 15 комірками — ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Його універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Кожна комірка пропонує місце для виставляння книг, декоративних предметів або аксесуарів, створюючи затишну атмосферу у вашому інтер'єрі. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цей стелаж ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1776 мм
- Висота: 1776 мм
- Глибина: 300 мм




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість внутрішніх полиць | 15 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1776 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість осередків | 15 |
| Із дверцятами | Ні |
| Ширина | 1776 мм |
- Ціна: 2 819 ₴



