-28%Приліжкова тумба з одним ящиком MGT-25 386*410*292 дуб сонома
- В наявності
- Код: mgt-25-sn
1 177 ₴
849 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба з одним ящиком
Приліжкова тумба має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Тумба обладнана шухлядою з телескопічними напрямними та полицею, що дає змогу заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 386 мм
- Висота: 410 мм
- Глибина: 292 мм
Доступна до замовлення в кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 41 см |
| Глибина тумби | 29.2 см |
| Ширина тумби | 38.6 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 292 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Колір | |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 849 ₴


