-12%Підвісний стіл для комп'ютера MT-222 1200*160*500 антрацит/білий
- В наявності
- Код: mt-222-an-wh
2 675 ₴
2 351 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісний стіл для роботи з висувними ящиками
Стриманий підвісний стіл із двома висувними ящиками, виготовлений із надійного швейцарського ДСП Swiss Krono. Цей стильний та функціональний елемент меблів доповнить ваш інтер'єр, забезпечуючи зручне зберігання з легкістю та елегантністю.
Підвісний стіл з ящиками габарити:
- Ширина – 1200 мм
- Висота – 160 мм
- Глибина – 500 мм
- Внутрішній розмір ящика: ширина 516 мм, глибина 318 мм, висота 94 мм.
Стіл без ручок з ящиками характеристики:
- Ящики: 2 висувних
- Ручки: без ручок
- Матеріал: високоякісний ЛДСП 16 мм
- Напрямні: телескопічні кулькові повного висування (завдяки чому відкриваються плавно і безшумно)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 2 351 ₴

