-10%Комод з висувними ящиками та дверцятами Ш1271*В910*Г400 бетон (mt-227-bt)
- В наявності
- Код: mt-227-bt
6 313 ₴
5 655 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод для зберігання речей з ЛДСП
Комод оснащений п'ятьма висувними ящиками та двома дверцятами, є практичним та стильним рішенням для вашого будинку. Його ретельно продуманий дизайн та елегантні лінії роблять його ідеальним вибором для спальні, вітальні чи передпокою. Комод відмінно підходить для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та різноманітних дрібниць.
Особливості:
- Місткі ящики та відділення: завдяки своїм розмірам, комод здатний вмістити велику кількість речей, будь то постільна білизна, одяг, рушники або сезонні прикраси.
- Плавні напрямні: забезпечують безшумне та легке відкривання/закривання ящиків, навіть якщо вони заповнені повністю.
- Міцна конструкція: гарантує довговічність комода та його стійкість до деформації.
Характеристики:
- Матеріал: Ламіноване ДСП 16 мм
- Розміри: Ширина 1271 / Висота 910 / Глибина 400
- Кількість скриньок: 5
- Кількість дверей: 2
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 127.1 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 91 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Колір | |
| Колір корпусу | Бетон |
| Колір фасаду | Бетон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Охолодження напрямних доводів | Ні |
| Плавне закривання двійок | Так |
- Ціна: 5 655 ₴


