
Обідній стіл для кухні або вітальні 1100*780*700 білий (MSK-1 Біл)
- В наявності
- Код: msk-1-wh
2 156 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл для кухні або вітальні
Обідній стіл для кухні або вітальні – це стильний і функціональний елемент меблів, який стане чудовим доповненням вашого інтер’єру. Завдяки універсальному дизайну, стіл гармонійно впишеться як у кухню, так і у вітальню, забезпечуючи комфорт під час сімейних обідів або зустрічей із друзями.
Стіл виготовлений з ЛДСП, що гарантує його довговічність, стійкість до подряпин і простоту в догляді. Міцна конструкція забезпечує надійність навіть за активного використання, а елегантний вигляд стане прикрасою будь-якого приміщення.
Особливості:
- Універсальність – підходить для кухні, їдальні або вітальні;
- Міцність – надійна конструкція з ЛДСП;
- Сучасний дизайн – стильний вигляд, який доповнить будь-який інтер’єр;
- Простота догляду – матеріал легко чиститься і зберігає свій вигляд на довгі роки.
Характеристики:
- Тип: обідній стіл
- Матеріал: ЛДСП
- Призначення: для кухні, їдальні або вітальні
- Форма: прямокутна
- Розміри: Ширина 1100 мм, Висота 780 мм, Глибина 700 мм
- Країна виробництва: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір каркасу | Сірий, Коричневий, Білий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20.5 кг |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 780 мм |
| Кількість висувних ящиків | 0 Штука. |
| Колір каркаса | Білий | Коричневий | Сірий |
| Ширина | 1100 мм |
- Ціна: 2 156 ₴

