-14%Пенал для одягу в передпокій 550*2000*400 дуб кверкус (MF-5 Квер)
- В наявності
- Код: mf-5-kv
5 810 ₴
4 979 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал для одягу
Пенал для одягу – це функціональне і сучасне рішення для компактного зберігання одягу у вашому домі. Модель обладнана двома полицями і мікроліфтом для вішаків, що дозволяє зручно організувати простір для складання та підвішування речей. Завдяки стильному дизайну, пенал стане гармонійним доповненням будь-якого інтер’єру.
Виріб виготовлений з ЛДСП, що гарантує довговічність і зносостійкість, а залізні ніжки забезпечують стабільність конструкції та полегшують прибирання підлоги. Пенал поєднує естетику, надійність і практичність.
Особливості:
- Універсальність – підходить для зберігання різного типу одягу;
- Мікроліфт для вішаків – зручне розташування речей;
- Міцність – матеріали, що забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Сучасний дизайн – доповнить інтер’єр передпокою чи спальні.
Характеристики:
- Тип: пенал для одягу
- Матеріал: ЛДСП, залізні ніжки
- Кількість полиць: 2
- Механізм: мікроліфт для вішаків
- Призначення: для зберігання одягу
- Розміри: Ширина 550 мм, Висота 2000 мм, Глибина 400 мм
- Країна виробництва: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2000 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 550 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Ширина шафи | 550 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ящиків | 0 |
| Колір | Дуб кверкус |
| Штанга для одягу | Да |
- Ціна: 4 979 ₴



