Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий комп'ютерний стіл з полицями
Універсальний стіл з ламінованого ДСП з полицями з обох сторін стане відмінним варіантом як для комп'ютера, так і для навчання. Цей стіл чудово доповнює інтер'єр та має величезний різноманіття полиць для зберігання книг та документів. Ергономіка столу допоможе зекономити вільне простір та зручно розташувати канцелярію та інші потрібні речі.
Виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин та легко прибирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн та міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що помітно зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1450 мм
- Висота: 1220 мм
- Глибина: 500 мм
Доступний до замовлення в кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте кнопку купити і вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефону, і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 8 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1450 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 744 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 33 |
| Висота, см | 122 |
| Глибина, см | 50 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал ніжок | Ламінована ДСП |
| Матеріал стола. | Ламіноване ДСП |
| Спеціальні | Вбудований стелаж |
| Коригування висоти | Ні. |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Тип | Комп’ ютерний стіл |
| Товщина корпусу | 16 мм |
| Ширина см | 145 |
- Ціна: 2 782 ₴



