-10%Стіл комп'ютерний письмовий з ящиками лофт MMX-3 1200*760*600 дуб сонома
- В наявності
- Код: mmx-3-sn
7 490 ₴
6 704 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний письмовий із шухлядами
Універсальний стіл із ламінованого ДСП з 3 ящиками стане чудовим варіантом як для комп'ютера, так і для навчання. Цей стіл чудово доповнює інтер'єр і має багато місця для збереження книг і документів. Ергономіка столу допоможе заощадити вільний простір і зручно розташувати канцелярію та інші потрібні речі.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1200 мм
- Висота: 760 мм
- Глибина: 600 мм
Доступний до замовлення у кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 32 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 55 |
| Висота, см | 76 |
| Глибина, см | 60 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал стола. | Ламіноване ДСП |
| Спеціальні | Висувні ящики |
| Коригування висоти | Ні. |
| Країна-вивідувач товару | Україна |
| Тип | Комп’ ютерний стіл |
| Товщина корпусу | 16 мм |
| Ширина см | 120 |
- Ціна: 6 704 ₴



