-20%Полиця для взуття 7 ярусів MT-13 280*1137*267 бетон
- В наявності
- Код: mt-13-bt
1 231 ₴
984 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для взуття 7 ярусів
Полиця для взуття - ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання взуття, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Її універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цю полицю ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлена з ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 280 мм
- Висота: 1137 мм
- Глибина: 267 мм
Доступна до замовлення в кольорах
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1137 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть полиць для взуття | 7 |
| Кількість ящиків | 0 |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 984 ₴



