-10%Комод для вітальні 4 ящики та дверима MST-4 1500*840*520 дуб сонома
- В наявності
- Код: mst-4-sn
7 704 ₴
6 955 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод на 4 шухляди з ручками та 2 дверцятами
Комод на 4 шухляди з ручками і 2 дверцятами має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Комод обладнаний 4 висувними ящиками з телескопічними напрямними і 2 дверцятами, що дає змогу заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1500 мм
- Висота: 840 мм
- Глибина: 520 мм
Доступний до замовлення у кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 84 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 6 955 ₴


