-12%Стелаж на 4 осередки для книг MGT-75 1071*1076*280 білий
- В наявності
- Код: mgt-75-wh
1 659 ₴
1 458 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж-гірка з ЛДСП із чотирма комірками
Сучасний стелаж-гірка з ЛДСП із чотирма комірками — ідеальне рішення для стильного й організованого зберігання, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде прикрасою завдяки сучасному й ексклюзивному зовнішньому вигляду. Його універсальний дизайн і міцна конструкція забезпечують функціональність і естетичне задоволення. Кожна комірка пропонує місце для виставляння книг, декоративних предметів або аксесуарів, створюючи затишну атмосферу у вашому інтер'єрі. Поєднання надійності, практичності та стилю робить цей стелаж ідеальним доповненням до вашого домашнього простору.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1071 мм
- Висота: 1076 мм
- Глибина: 280 мм
Доступний до замовлення у кольорах.
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1076 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 1071 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1076 мм |
| Кількість осередків | 4 |
| Із дверцятами | Ні |
| Ширина | 1071 мм |
- Ціна: 1 458 ₴


