
Косметичний столик підвісний MT-226 1000*186*310 дуб аппалачі
- В наявності
- Код: mt-226-ap
1 873 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичний столик підвісний
Столик для макіяжу підвісний має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Столик обладнаний двома висувними ящиками з телескопічними напрямними, що дає змогу заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 1000 мм
- Висота: 186 мм
- Глибина: 310 мм
Доступний до замовлення у кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 18.6 см |
| Глибина столика | 31 см |
| Довжина столика | 100 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 186 мм |
| Колір | Дуб Аппалачі |
- Ціна: 1 873 ₴

