-12%Розпашна шафа зі штангою, полицями та ящиками для одягу MT-211 800*2110*500 білий
- В наявності
- Код: mt-211-wh
8 025 ₴
7 089 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкривна шафа зі штангою, полицями та ящиками для одягу
Пачка шафа зі штангою та полицями та ящиками для одягу — це ідеальне рішення для організації передпокою або кімнати. Його простий, стильний дизайн підкреслить інтер'єр вашого дому. Шафа має штангу, полицю та 3 ящики, які дадуть змогу вам зберігати всі необхідні речі в порядку. Він легко встановлюється й має просту та надійну конструкцію.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 800 мм
- Висота: 2110 мм
- Глибина: 500 мм
Доступний до замовлення у кольорах

Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 800 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2110 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | 2 шт. |
| Кількість ящиків | 3 |
| Колір | |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 7 089 ₴



