-12%Туалетний столик для ванної з ящиком та дверцятами MGT-61 802*740*443 дуб сонома
- В наявності
- Код: mgt-61-sn
2 675 ₴
2 349 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для ванної кімнати
Цей елегантний туалетний столик виготовлений із високоякісного швейцарського ЛДПС Swiss Krono, забезпечуючи міцність та вишуканий вигляд. Він має ящик і зручні дверцята, він пропонує зручне зберігання ваших косметичних засобів та аксесуарів.
Габарити туалетного столика:
- Ширина: 802 мм
- Висота: 740 мм
- Глибина: 443 мм
Характеристики косметичного столика:
- Ящик: 1 висувний
- Дверцята: 1
- Матеріал: ЛДПС Swiss Krono
- Колір: Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге темний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 74 см |
| Глибина столика | 44.3 см |
| Довжина столика | 80.2 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Кількість висувних ящиків | 1 Штука. |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 2 349 ₴


