-25%Приліжкова тумба на два ящика без ручок MT-225 400*500*400 венге темний/білий
- В наявності
- Код: mt-225-vg-wh
2 408 ₴
1 798 ₴
+380 (73) 363-81-21
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумба на дві шухляди без ручок
Приліжкова тумба має просту та стильну форму, яка підійде до інтер'єру будь-якого приміщення.
Тумба обладнана двома шухлядними ящиками з телескопічними напрямними, що дає змогу заощадити простір і зручно зберігати всі необхідні предмети.
Виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, що робить поверхню стійкою до подряпин і легко забирається.

Переваги:
- Сучасний стиль
- Універсальний дизайн і міцна конструкція
- Доставляється в розібраному вигляді, що неабияк зменшує вартість доставки.
- У кожному комплекті: інструкція та необхідна фурнітура.
Характеристики:
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: ЛДСП
- Товщина матеріалу: 16 мм
Габаритні розміри:
- Довжина: 400 мм
- Висота: 500 мм
- Глибина: 400 мм
Доступна до замовлення кольорах


Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви жмете кнопку купити та вказуєте свої дані або залишаєте свій номер телефона та менеджер із вами зв'яжеться для уточнення.
Підтвердження замовлення
Менеджер зв'язується з Вами для уточнення способу оплати та відділення нової пошти.
Доставка
Ми швидко відправляємо Вашу посилку в найближче відділення.
Отримання замовлення
На пошті отримуєте товар і оглядаєте його. Після цього оплачуєте товар.| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 мм |
| З полицею | Немає |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Колір корпусу | Венге темний / Білий |
| Колір фасаду | Білий |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 798 ₴


